wtorek, 14 sierpnia 2012

Manicure hybrydowy w dwa tygodnie po!

Manicure hybrydowy to absolutny hit. Pozwoli ci cieszyć się pięknymi, zadbanymi dłońmi przez długi czas! Zdecydowanie dłużej niż zwykle.Wykonasz go zapewne w wielu salonach urody w Łodzi. Kosmetyczka w salonie Uroda Plus wykona go perfekcyjnie i pokaże jak ratować się po dwu tygodniach, jeśli akurat nie możesz wybrać się  na kolejny zabieg, a wyskoczyła ci np. niespodziewana randka, albo rodzinne święto.

Jakiś czas temu pokazałam Wam jak wygląd manicure hybrydowy w tydzień po aplikacji. Dziś pokaże stan paznokci w dwa tygodnie po malowaniu. Być może nie uwierzycie, bo efekt jest niesamowity! Dodatkowo płytka paznokcia nadal błyszczy i nie ma żadnych odprysków, ani przebarwień. Jedynym mankamentem jest fakt, że paznokieć zrasta i konieczne jest powtarzanie zabiegu w równych odstępach czasu właśnie ze względu na ten aspekt. Po upływie 2 tygodni odrost paznokcia jest już spory i po prostu wygląda nieestetycznie.

Deska ratunkowa!
Manicure hybrydowy warto wykonywać w kolorach uniwersalnych i podstawowych z co najmniej kilku powodów. 
Jednym z nich jest możliwość uzupełnienia odrostów w domu w momencie kiedy paznokcie po upływie 2 tygodni wymagają nowego manicure'u a ty akurat nie możesz wybrać się do swojej kosmetyczki.
Jeśli paznokcie odrosły, manicure hybrydowy wygląda nadal idealnie, ale duży odrost nie wygląda zbyt estetycznie możesz ratować się domowym sposobem. Nałóż wtedy zwykły lakier w odcieniu lakieru hybrydowego i jeszcze przez jeden wieczór ciesz się pięknymi paznokciami. 

Sama zauważysz, że to rozwiązanie nie zastąpi profesjonalnie wykonanego manicure'u metodą hybrydową. Warto jednak mieć ją w głowie na wypadek sytuacji alarmowych. 

Poniżej zamieszcza zdjęcia sprzed tygodnia i te z chwili obecnej. Tak właśnie wygląda manicure hybrydowy po upływie dwóch tygodni.


manicure hybrydowy w tydzień po malowaniu

Manicure hybrydowy w 2 tygodnie po aplikacji. Zwróćcie uwagę na płytkę i odrosty.

Manicure hybrydowy w 2 tygodnie po malowaniu.

Manicure hybrydowy w tydzień po malowaniu.

Manicure hybrydowy w 2 tygodnie po aplikacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz