wtorek, 7 sierpnia 2012

manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie wychodzą z domu bez zrobionych paznokci. Wszystkie wiemy, że malowanie paznokci zwykłymi lakierami, nawet tymi z wyższej półki cenowej, nie zapewnia utrzymania ich nieskazitelnego stanu przez dłuższy czas. Rzadko udaje się utrzymać paznokcie w dobrym stanie przez tydzień. Jednak nie w tym wypadku.

Rozwiązaniem dla krótkiej daty ważności zwykłego manicure'u  jest ten w odmianie hybrydowej. Dlaczego?
Głównym argumentem przemawiającym za tą techniką jest termin ważności. Czyli czas, w którym paznokcie wyglądają idealnie! Utrzymuje się 2 tygodnie lub więcej. W tym czasie możesz cieszyć się paznokciami bez odprysków.

Co właściwie oznacza manicure hybrydowy? 
Jest to prawdziwy zabieg kosmetyczny, odbiegający nieco od tradycyjnego malowania paznokci, jaki możemy wykonać sobie w domu!
Po pierwsze dlatego, że do jego wykonania potrzeba przynajmniej kilku składników. Baz, docelowego lakiero- żelu i specyfików do zmywania, a także lamp utrwalających.
A po drugie dla osiągnięcia idealnego krycia konieczne jest malowanie kilku warstw i utrwalanie każdej.
W zamian dostajemy 100% trwałość, odporność na matowienie powierzchni, odpryski i zadrapania, przez 2 tygodnie!

Poniżej prezentuję zdjęcia manicure'u hybrydowego wykonanego tydzień wcześniej. Na zdjęciach można zobaczyć idealny stan płytki. Bez zarysowań i odprysków. Jedyne co zmienia się w czasie to odrost płytki paznokciowej i właśnie ze względu na ten fakt manicure hybrydowy należy wykonywać z częstotliwością dwutygodniową. Za dwa tygodnie pokażę Wam różnicę i stan manicure'u po upływie 2 tygodni.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz