niedziela, 5 sierpnia 2012

pielęgnacja w domu - maseczka nawilżająca GarnierDbanie o urodę to jeden z ważnych rytuałów dnia codziennego. Dlatego powinnaś dbać o nią regularnie. Jeśli nie możesz wybrać się do kosmetyczki stosuj kosmetyki przygotowane do pielęgnacji domowej. Bogata oferta pozwoli Ci z pewnością znaleźć odpowiednie preparaty dla siebie.

Raz w tygodniu będę prezentowała Wam kosmetyki, które sama wypróbowałam. Szczerze też opiszę ich działanie, a także ocenię jako produkt!


Maseczka nawilżająca - Garnier


1- opakowanie zawiera dwie porcje (2x6ml) 
 
    Moim zdaniem 5 ml wystarcza spokojnie na całą twarz, ale chyba producent uznał, że lepiej wyrzucić
    odrobinę, niż powodować irytację z powodu malej ilości

2-cena : ok 7zl

3-konsystencja - przyjemna, zwarta, delikatnie zielonkawa, bardzo ładnie się ją aplikuje.

4-Obietnica: skóra stanie się intensywnie nawilżona, bardziej sprężysta i kusząco soczysta!! Efekt dogłębnego nawilżenie ma utrzymywać się do 48 godzin!

5- Aplikacja  - Opis jest skonstruowany tak, że trudno się domyśleć co z maseczką zrobić. Wynika z niego, że maseczkę należy nałożyć i poczekać ( nie wiadomo jak długo) do wchłonięcia części. Producent informuje, że nadmiar należy usunąć.

Nałożyłam maseczkę na oczyszczoną twarz. To było bardzo miłe, bo konsystencja preparatu oraz jej świeży i przyjemny zapach bardzo uprzyjemniają ten proces. Jednak 6 ml to w mojej ocenie zbyt dużo. Można by pomyśleć, ze objętość sugeruję nałożenie grubej warstwy, jednak brak zaleceń co do zmywania i usuwania nadmiaru wyklucza takie rozumienie wskazań.

Czekałam aż maseczka się wchłonie. Pewna część rzeczywiście jakby się wchłonęła, resztę usunęłam suchym wacikiem.

MOJE OBSERWACJE:

- zbyt duża ilość,
- brak konkretnych wyjaśnień co do usuwania i oczekiwanego efektu.
- brak wskazań co do pory dnia w jakich powinno stosować się maseczkę
- po wchłonięciu skóra pozostaje jakby tłusta, ma jakby film, który bez usuwania mechanicznego
  wchłania się jeszcze przez kilka godzin.
- stosowanie maseczki powinno odbywać się wieczorem, tak by skóra miała czas na przyjecie substancji i zniwelowanie nieprzyjemnego filmu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz