sobota, 22 września 2012

Mezoterapia mikroigłowa -nieinwazyjny liftingMezoterapia mikroigłowa - sposób na poprawienie napięcia skóry bez użycia skalpela!

Na czym to polega? Specjalistyczne urządzenie wyposażone w mikroigły aplikujące  w głąb skóry substancje odżywcze.  W zależności od tego jaki preparat wybierzesz osiągniesz odpowiedni efekt.

Kiedy zaleca się ten zabieg?  W przypadkach zwiotczeń skóry, pierwszych objawów starzenia, objawów zmęczonej, poszarzałej skóry  wymagającej rozjaśnienia.

Dla kogo jest mezoterapia mikroigłowa? Każdy niezależnie od płci i wieku kto boryka się z wymienionymi problemami.  Zarówno osoby młode, których skóra wymaga odżywienia jak i te z oznakami starzenia, zmarszczkami mimicznymi w okolicach nosa i skroni. Pierwszą mezoterapię można stosować już w okolicach 30 roku życia, kiedy pojawiają się widoczne bruzdy mimiczne. Nie należy jednak przesadzać. Wykonywać go tylko wtedy jeśli naprawdę skóra wymaga odżywienia, poprawienia owalu lub liftingu.

Jakie preparaty są dostępne?  

Meso- Re-Vital med -  z kwasem hialuronowym i peptydami. Działa stymulująco na produkcję kolagenu i elastyny. Spłyca i wygładza zmarszczki mimiczne twarzy.

Meso-Re-Vital fresh – polecany skórze dojrzalej spragnionej odżywienia. Koktajl witamin
Q 10  i aminokwasów dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych stymulujących do regeneracji.

Meso Re-Vital pure – dzięki zawartości wyciągu  z korzeni ignamy, soi oraz zawartości aminokwasów zabieg doskonale sprawdzi się  w przywracaniu blasku skórze wyraźnie szarej i zmęczonej. Odwodniona, matowa rozjaśnia się w widoczny sposób.

Jakie są zalety tego zabiegu?
Mezoterapia mikroigłowa świetnie sprawdza się jako nieinwazyjny sposób na odmłodzenie najbardziej widocznych części urody.  W pewnym sensie jest alternatywą dla zabiegów inwazyjnych z pogranicza chirurgii plastycznej.

Mikroperforacje pozwalają wnikać w głąb skóry tym cząsteczkom preparatu, które w żaden inny sposób nie mogły się tam dostać  wcześniej, przez np. zwykłą aplikację kremu.
Ponadto skutkiem ubocznym i bonusem w jednym samego zabiegu jest fakt automatycznej regeneracji skóry. Mikronakłucia stymuluja skórę do produkcji kolagenu. Jest to proces analogiczny do tego, który możemy obserwować po zwykłym np. zacięciu się w palec, kiedy skóra dąży do zabliźnienia.  Miejsca zabliźnione wypełnia kolagen, czyli skóra  z młodym 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz