niedziela, 13 kwietnia 2014

Oczyszczanie twarzy - manualne


Oczyszczanie manualne twarzy (ręczne tzw. "wyciskanie") jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na doprowadzenie zanieczyszczonej buzi do ładnego wyglądu. Oczywiście w pierwszym etapie. Niestety bez niego trudno jest usunąć głębsze zanieczyszczenia z naszej skóry. 

Więc przystąpiłam do dzieła i pierwszym zabiegiem jaki mogłam zrobić mojej młodej klientce, która ma problem z trądzikiem młodzieńczym ... jest właśnie MANUALNE OCZYSZCZANIE.

Większość z Was boi się tego zabiegu, ponieważ miałyście często złe doświadczenia. Trafiłyście do mało delikatnej kosmetyczki lub zabieg został wykonany niepoprawnie. Efektem czego stan skóry pogorszył się, zaognił. 

Uwierzcie mi, że prawidłowo przeprowadzony zabieg oczyszczania manualnego nie pogorszy stanu naszej skóry. Jedyne ryzyko w takim przypadku jakie ponosicie to gorszy wygląd w pierwszych dniach. Tego nie unikniemy ponieważ uciskana skóra, która czasem musi być oczyszczana za pomocą igły(jednorazowej) w przypadku prosaków potrzebuje czasu na wygojenie. 

W trakcie zabiegu dostajecie wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry tak by jak najszybciej wyglądała ładniej... zdrowo. 

Kolejnym zabiegiem, który planuję wykonać widocznej na zdjęciu klientce jest MIKRODERMABRAZJA. 

Efekty będę Wam udostępniać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz