niedziela, 8 czerwca 2014

Makijaż permanentny - brwi i powiek , trwałe podkręcanie rzęs, henna rzęs

              Wyobraźcie sobie, że wstajecie z łóżka rano lub wychodzicie z basenu i macie tak pięknie podkreśloną oprawę oczu. Marzenie... ? Podobno, każde marzenie jest do zrealizowania. Zwłaszcza dotyczące urody.  Mamy wiele możliwości, wiele więcej niż nasze babcie a nawet nasze mamy.

Chcemy podkreślić brwi, bo nasze naturalne są mało widoczne... a męczy nas robienie henny co 2 tygodnie? Nie ma lepszego rozwiązania niż makijaż permanentny brwi. Na zdjęciach widzimy brwi wykonane metodą cienia. Brwi te przed pigmentacją, były zbytnio oddalone od siebie. Rysunek został wykonany tak, by skorygować tę odległość. Dzięki czemu moja p. M. :) miała ułatwione zadanie z zapuszczeniem brakujących włosków. Brwi widoczne na zdjęciu zostały wykonane już drugi raz po około 1,5- 2 lat. Efekt jest na prawdę zadowalający :)  Oczywiście brwi już są wygojone. Dla utrzymania takiego efektu w zależności od tendencji osobniczych skóry zabieg należy poprawiać po 1-1,5 roku. Jeśli nie chcesz jednak z jakiegoś powodu powtarzać zabiegu... co się do tej pory nie zdarzało... również nie ma problemu... brwi systematycznie będą jaśniały aż do całkowitego zaniku barwnika.


Jeśli macie poczucie, że Wasze oczy są "mdłe" za mało wyraźne, czy też  za małe  ... spójrzcie jak subtelnie  podkreślone jest oko na zdjęciach... 
Dla podtrzymania tego efektu zabieg zwykle dobrze jest powtórzyć po około 1,5- 2 lat i również zależy to od indywidualnych cech skóry... 

Natomiast przy pięknych brwiach, kreskach na powiekach dobrze byłoby mieć również piękne zadbane rzęsy... i teraz pojawia się pytanie jak tego dokonać... ? Jest teraz wiele metod upiększania rzęs. Zaczynając od przedłużania ich rzęsami jedwabnymi metodą "rzęsa do rzęsy"czy też jeśli nie chcecie sobie niczego przyklejać możecie poddać swoje naturalne rzęsy zabiegowi podkręcającemu trwale. Widzimy na zdjęciach jak zalotnie wywijają się rzęsy naturalne dzięki godzinnemu zabiegowi.

Dopełnieniem i taką kropką nad "i" jest henna. Farbowanie rzęs henną jest niby drobiazgiem, ale uwierzcie mi na słowo, że jeśli nigdy nie próbowałyście... to warto poświęcić na nią 20min.

 

2 komentarze:

  1. Ładnie wyglądają te kreski na zdjęciach. Sama przemierzam się do kresek na powiekach. Mam zrobione usta przez panią Aleksandrę Górecką. To moja zaufana linergistka. A sam makijaż permanentny jest świetny, szczególnie w wakacje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło :) dziękuję. Serdecznie zachęcam do kolejnego ułatwienia sobie życia dzięki makijażowi powiek ;)

    OdpowiedzUsuń