poniedziałek, 23 lutego 2015

Naturalne wypełnianie ust - kwas hialuronowy

  
                

                     Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to nieinwazyjna metoda nieniosąca za sobą zbytniego ryzyka. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszego organizmu a co za tym idzie naturalnie rozpuszcza się w naszym ciele po upływie 6-12mies.w zależności od użytego preparatu.

     

        

              

Wszystkie zabiegi są wykonywane najwyższej jakości preparatami pochodzenia nieodzwierzęcego posiadającymi atest i rejestracje w UE.
Czas zabiegu:  w zależności od strefy ostrzykiwania od 30min.

Przeciwwskazania ogólne:
* ciąża , karmienie piersią
* choroby o podłożu autoimmunologicznym
* skłonność do bliznowacenia skóry
* stany zapalne skóry ( opryszczka, trądzik)
* nadwrażliwość na kwas hialuronowy


Objawy niepożądane :  
 * zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu podania materiału (znikają w przeciągu 72 godzin)  
 * zasinienie ( może utrzymać się ok. tygodnia- Auriderm XO przyspiesza wchłanianie zmiany)  
* świąd w przypadku skóry wrażliwej.Sporadycznie mogą pojawić się inne reakcje alergiczne.

Przebieg zabiegu : Zabieg odbywa się w warunkach higienicznych z zachowaniem wszelkich środków ostrożności    tj.: rękawiczki ochronne- jednorazowe; sterylne igły jednorazowe i inne art. jednorazowe. Miejsce poddawane zabiegowi jest znieczulane miejscowo specjalnym kremem przeznaczonym do tego typu zabiegów.
 

Efekt:  Zwykle efekt po pierwszym zabiegu ostrzykiwania kwasem hialuronowym jest krótszy od kolejnych z powodu braków tej naturalnie nawilżającej i wiążącej komórki substancji w naszym organizmie. Każdy kolejny zabieg jest już utrwalaniem efektu. Większość osób decyduje się na nastepny zabieg po upływie 6-12miesięcy od pierwszego zabiegu wygładzania zmarszczek, korekcji konturów twarzy czy też wypełniania ust.   Okres utrzymywania się efektu zależy od wieku, rodzaju skóry, trybu życia ( palenie tytoniu, ekspozycja na słońce lub opalanie w solarium), miejsca wstrzyknięcia.

Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry: laseroterapia, peeling chemiczny, dermabrazja powinien wynosić min. 3 tygodnie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz