poniedziałek, 20 lutego 2017

Makijaż permanentny - brwi metoda cienia , kreski eye- liner
   Brwi wykonane metodą cienia po tygodniu staną się dużo jaśniejsze. Efekt, który możemy uzyskać przy zastosowaniu tej metody przypomina brwi po hennie z tym, że może to brzmieć mało zachęcająco. Myślę, że każda z nas chociaż raz w życiu przeżyła szok po zmyciu henny. Mam na myśli cień, który zostaje po zmyciu henny a nie ten przerażający kształt :D. 

     Kreski ozdobne ( Eye -liner ) one również się wyłuszczą po tygodniu z tym, że będą nieco jaśniejsze od tych tuż po zabiegu. Powodem jest fakt iż pigment znajduje się pod skórą, która jak wiemy ma również swój kolor, odcień no i do tego swoją grubość...W związku z czym u jednej z Was kolor pigmentu po wygojeniu będzie głęboko czarny dzięki temu , że skóra jest cieńsza. U drugiej osoby kreski wykonane dokładnie tym samym pigmentem mogą mieć inny odcień po wygojeniu, delikatniejszy...grafitowy.


Gwarantuje zadowolenie.Jeśli nie pełne po pierwszym zabiegu to po dopigmentowaniu na pewno. Chyba ,że nie będziecie się Panie stosować do wskazówek dotyczących pielęgnacji. Wtedy jest możliwość zbytniego wyłuszczenia się pigmentu co jest normalną reakcją skóry na przykład na przesuszenie, do którego doprowadzacie nie smarując skóry pigmentowanej tak często jak należy czyli co 2-4 godziny.Zdadzają się sytuacje, w których popełniacie jeszcze większe "zbrodnie" a mianowicie pieczecie świeżo wykonane brwi, kreski czy też usta w solarium... czego pod żadnym pozorem nie wolno robić...ale to już dłuższa historia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz