niedziela, 26 lutego 2017

Makijaż permanentny - metoda piórkowa + cieniowanie - MICROBLADING


MICROBLADING - to metoda ręczna lub inaczej zwana piórkową. 
Piórkiem rysujemy w skórze bardzo cieniutkie linie imitujące włos. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie zrekonstruować brwi przy całkowitym ich braku, jak również brwi z przerzedzeniami. Możemy także zagęścić zbyt rzadkie brwi i nadać im wyrazistości.
Rysunek wykonany metodą ręczną jest bardzo delikatny po wyłuszczeniu. Efekt utrzymuje się zazwyczaj do roku czasu. Faktyczny czas zależy od tendencji indywidualnych oraz wielu czynników, zależnych od Was ( częste opalanie skóry, peelingowanie jej - skraca czas ich pięknego wyglądu).

Brwi na zdjęciu wykonane są metodą ręczną ( piórkową wraz z cieniowaniem). Wymagały one sporej korekty. Przed zabiegiem były zbytnio oddalone od siebie, zbyt rzadkie, nie wyraźne i za krótkie.


Czas zabiegu : od 1 godziny do 2 godzin w zależności od stanu pierwotnego brwi.

Przed zabiegiem :

* kilka dni przed zabiegiem zaleca się wykonanie peelingu skóry brwi oraz nawilżanie ich kremami i natłuszczanie na noc. Przykładowo 4 dni przed zabiegiem robimy peeling po nim smarujemy kremem lub maską nawilżającą (dostępne prawie we wszystkich sklepach :) i przynajmniej na noc przez kolejne dni smarujemy taką maską lub chociaż zwykłym kremem np.NIVEA. 

* 24h przed zabiegiem nie można przyjmować aspiryny, pić alkoholu,opalać się.  
* W dniu zabiegu nie pijemy kawy.
Metoda piórkowa  Cena pierwszego zabiegu : 500 zł  
Dopigmentowanie po ok. miesiącu : 200zł
(Na zdjęciu metoda piórkowa jest połączona z cieniem - co zwiększa koszt zabiegu o 300zl) 

Cena po kilku miesiącach tak jak przy odświeżaniu efektu po 1-2lat pod warunkiem, że brwi nadal widać i wymagają jedynie wzmocnienia to koszt ok 350zł .

Niżej znajdują się już wygojone brwi ;-) . Po pierwszym zabiegu , brwi wymagają jeszcze delikatnego dopigmentowania. Czekamy więc na efekt końcowy :). 


4 komentarze: