piątek, 24 lutego 2017

Makijaż permanentny - ustaJeśli decydujemy się na makijaż permanentny ust, powinnyśmy wiedzieć :


       Usta to bardzo delikatny temat i tak jak przy brwiach czy kreskach na powiekach uczulam Was, żebyście bardzo uważały, pielęgnowały i ostrożnie obchodziły się z miejscem poddanym zabiegowi, tak przy ustach zadanie jest jeszcze trudniejsze.

Co mam na myśli... ? 
 To, że jeśli nie jesteście sumienne i wiecie, że nie będziecie smarować ust ( kremem do tego przeznaczonym), nie będziecie pić kolorowych napojów przez słomkę, jeśli nie potraficie przez tydzień wytrzymać bez całowania się, bez drapania ust, jedzenia hamburgerów (mam na myśli jedzenie o sporych gabarytach) to zrezygnujcie z tego zabiegu, bo i tak nic z niego nie będzie. 
Jeśli planujecie tuż po zabiegu jechać w góry i po nich chodzić zimą przy minusowych temperaturach, czy może wybieracie się na wakacje do Afryki lub inne bardzo ciepłe miejsce również szczerze odradzam. A może 3 dni lub tydzień po zabiegu macie w planach pójść do solarium ( zakrycie ust nic tu nie pomoże), bo niebawem idziecie na wielki bal i "musicie " być ładnie opalone? Wybijcie sobie ten pomysł z głowy, możecie sobie narobić tylko problemów. To nie są żarty, opalanie po makijażu permanentnym to zbrodnia. 

Dziewczyny moje Drogie !!! 


Jeśli decydujecie się na makijaż permanentny to błagam Was potraktujcie go POWAŻNIE. 

To jest bardzo poważny zabieg, do którego trzeba się przygotować psychicznie. Trzeba go zaplanować w dobrym momencie. 
Nie przed wakacjami, nie przed imprezą, bo sobie myślicie, "aaaaa zrobię sobie permanentne brwi to już nie będę musiała ich malować na wakacjach". Nie :) Nie :) Nie:) . To nie tak, że robimy sobie zabieg i ruszamy w świat i cieszymy się makijażem przez pięć lat. 
Tak Owszem, one będą piękne i będziemy się nimi cieszyć przez długi czas, ale najpierw musimy na to zapracować. Nie wystarczy iść, zapłacić , wpuścić jednym uchem zalecenia i wypuścić drugim... 
Daje Wam na kartce wskazówki i porady jak dbać o pigmentowany obszar. Błagam Was czytajcie i stosujcie się, jeśli czegoś nie rozumiecie...pytajcie. 

Zależy mi na tym, żebyście były zadowolone. Mam nadzieję, że Wam również.

Przed zabiegiem należy udać się do lekarza po receptę na lek przeciwwirusowi opryszczki : HEVIRAN .
Dawkowanie : 5 dni przed zaiegiem i 4-5 dni po zabiegu 800mg/dziennie.

Usta peelingujemy kilka dni(ok. 3) przed zabiegiem i często natłuszczamy.

24h przed zabiegiem nie przyjmujemy aspiryny, nie pijemy alkoholu, oraz nie opalamy się. W dniu zabiegu nie pijemy KAWY !!!

Czas zabiegu : do 2 godzin 
Cena pierwszego zabiegu : 500 zł 
Cena dopigmentowania po około miesiącu : 300zł
Każde kolejne w razie oporu skóry: 100zł4 komentarze:

 1. Śliczne <3 sama z pewnością skuszę się na taki zabieg ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Malinowe... Juz od dawna o nich śnie. ��
  Pełen profesionalizm. Byłam, serdecznie polecam wszystkim panią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pieknie zrobione!!!������

  OdpowiedzUsuń